naglowek_ZdroweStarzenie2019_ver02.png

 

 

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ

 

Konferencja przeznaczona jest dla osób upoważnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Podczas rejestracji prosimy o podanie numeru prawa wykonywania zawodu lekarza (PWZ) lub uzasadnienie uprawnienia.

Formularz rejestracyjny on line

 

OPŁATY REJESTRACYJNE

 

Opłaty rejestracyjne dla uczestników konferencji*:
* - decyduje data zapłaty

  • Opłata rejestracyjna promocyjna  – 400 zł brutto (wpłata do dnia 14 czerwca 2019)
  • Opłata rejestracyjna standardowa – 500 zł brutto (wpłata od dnia 15 czerwca 2019)


Opłata rejestracyjna upoważnia do uczestnictwa w obradach, wstępu na teren wystawy firm, otrzymania identyfikatora i torby konferencyjnej, korzystania z wyżywienia w czasie obrad.

UWAGA: w satelitarnej sesji fizjoterapeutycznej, która odbywa się w piątek 6 września 2019 w auli Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4, Jaczewskiego 8, mogą uczestniczyć również profesjonaliści ochrony zdrowia. Udział tych osób nie wymaga wcześniejszej rejestracji oraz wnoszenia opłaty rejestracyjnej.

Z uwagi na przepisy prawa farmaceutycznego profesjonaliści ochrony zdrowia nie mogą uczestniczyć w pozostałych sesjach konferencji, przeznaczonych dla lekarzy, jak również nie mogą wchodzić na teren wystawy firm medycznych.

 

BIURO ORGANIZACYJNE

Skolamed_adres_2017_Medtech.png

Osoby uczestniczące w konferencji otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział oraz uzyskanie punktów edukacyjnych.

Warunkiem potwierdzenia rejestracji jest dokonanie pełnej wpłaty należności w terminie 7 dni od dokonania rejestracji. Opłaty za uczestnictwo prosimy wpłacać na konto:

właściciel konta:       PAIZ Konsulting Sp. z o.o.
nazwa banku:            Santander Bank Polska S.A.
numer konta:            05 1910 1048 2305 0063 2357 0009